środa, 22 grudnia 2010

Miss i Choinka

Trzy najpiękniejsze Polki zdradzają jak spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia i życzą czytelnikom Globmiss wszystkiego co najlepsze. My do życzeń najpiękniejszych najpiękniej się dołączamy.

BARBARA TATARA Miss Polonia 2007
"Jeśli chodzi o święta to jestem tradycjonalistką. Każde spędzam z rodziną, raz tylko zdarzyło mi się wyjechać na świąteczny okres i już nigdy tego nie zrobię. Brakowało mi ciepłej, rodzinnej atmosfery, wspólnego siedzenia przy stole, poruszania co roku tych samych tematów, śpiewania kolęd, śmiechów, dzielenia się opłatkiem.

Dla mnie święta to nie tylko bardzo dobre jedzenie, wyczekiwane przez cały rok prezenty od Świętego Mikołaja, ale ludzie, którzy właśnie tworzą całą tą świąteczną aurę.

W tym roku Wigilia będzie organizowana u mamy i taty Rafała, mojego męża i zapowiada się, że będzie całkiem spora, ponieważ wspólnie przy stole zasiądzie dwadzieścia osób. Będzie moja rodzina, która mieszka w Łodzi oraz Rafała. Jestem niezwykle szczęśliwa, ponieważ uwielbiam takie spotkania rodzinne. Zawsze jest bardzo wesoło, kuzyni mojego męża wymyślają niezwykłe prezenty, w tamtym roku Rafał dostał młotek, z karteczką 'prezent wybij sobie z głowy' :):) ja z kolei od mojego lubego dostałam kompas z dopiskiem: 'żebym nigdy się jemu nie zgubiła' :)

Korzystając z okazji życzę Wam spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Basia."

ANGELIKA JAKUBOWSKA Miss Polonia 2008
"Tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędze jak zawsze w rodzinnej atmosferze na wsi u rodziców i dziadków. Już od kilku lat obchodzę cztery Wigilie jednego wieczoru. Wynika to z tego, że wszyscy chcą się popisać swoimi zdolnościami kulinarnymi:) Podczas tego magicznego i pięknego wieczoru wspólnie śpiewamy kolędy, rozmawiamy, wspominamy i śmiejemy się kosztując przepyszne potrawy.

Najlepszym prezentem jaki dostałam był bilet lotniczy na weekend do Francji, gdzie spędziłam piękne i niezapomniane chwile w moim życiu.

Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Angelika."

ROZALIA MANCEWICZ Miss Polonia 2010
"Tegoroczne święta spędzam z moją rodziną, u siebie w Pomigaczach. Jest to najbardziej rodzinny okres roku. Święta są dla mnie czymś magicznym, niepowtarzalnym :) Uwielbiam tą rodzinną, radosną atmosferę. Natomiast pod choinką zawsze znajduję dużo drobnych upominków :)

Chciałabym wszystkim Globmissowiczom życzyć rodzinnych oraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Pozdrawiam serdecznie i przy tej szczególnej okazji dziękuję bardzo za tytuł Miss Polonia Webmasters. Rozalia"

tekst autoryzowany
realizacja i pomysł: Dawid Baraniak