piątek, 19 września 2014

Magda na Miss Intercontinental'14

21-letnia Magdalena Michalak, Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014 będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss Intercontinental 2014. Finał wyborów, w których weźmie udział ponad 60 panien z różnych zakątków świata, zaplanowano na 25 października w egzotycznym Tala Bay w Jordanii.

Magdalena Michalak ma 174 cm wzrostu oraz idealne wymiary, czyli 90 cm w biuście, 60 cm w talii oraz 90 cm w biodrach. Studiuje projektowanie ubioru w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, pochodzi z Konstantynowa Łódzkiego. W lipcu zdobyła koronę Miss Polonia. Od kilku lat pracuje jako modelka, chce być projektantką mody, ma już swoją debiutancką autorską kolekcję. Interesuje się modą, wizażem oraz fotografią. 

Od kilku lat na ten konkurs polskie delegatki wysyła Agencja Impresaryjna Igo - Art z Łodzi, organizator nie tylko wyborów regionalnych, ale również ogólnopolskiego konkursu dla modelek The Look of The Year. Dotychczas w barwach Igo-Artu na konkursie Miss Intercontinental występowały: Izabela Wilczek, Karolina Pajączkowska, Anna Kowalska, a przed rokiem Natalia Piguła. Iza i Natalia awansowały do top 15. Jednak największe sukcesy w ostatnich latach dla naszego kraju zdobyły: Anna Tarnowska - 4 miejsce w 2009 roku i Milena Lutrzykowska - 2 miejsce w 2008 roku. Czy Magdalena dołączy do ich grona? Trzymamy kciuki!
Zdjęcia: Igo-Art