sobota, 13 września 2014

Potkniecie giganta

Konkursy piękności mają problemy nie tylko na krajowym podwórku, jak wiecie konkurs Miss Polonia nie odbył się w roku 2013, a edycję 2014 planowano na 6 grudnia. Już teraz wiadomo, że i ta data jest nieaktualna. Kolejna to - 20 grudnia. Na naszych wyborach jednak się nie kończy. Ku zaskoczeniu wszystkich w tym roku nie poznamy nowej MISS UNIVERSE !!!

Od kilku miesięcy różnie spekulowano co do miejsca i daty finału wyborów Miss Universe 2014, w których Polskę reprezentować ma Marcela Chmielowska 2 Wicemiss Polonia 2011. Mamy już połowę września, a organizatorzy wciąż milczą. Dziś sensacyjną wiadomość podała strona Global Beauties, powołując się na Diario Las Americas. Nową, 63. laureatkę tytułu Miss Universe poznamy... 25 stycznia 2015 roku!Po raz pierwszy w historii konkursu, a ta zaczęła się w 1952 roku, organizatorzy "przeskakują" jeden rok! Styczniowy finał Miss Universe 2014/2015 odbędzie się w Doral (Miami, Floryda) w Stanach Zjednoczonych, a poinformował o tym na Twitterze burmistrz miasta, Luigi Boria. Rada miasta zagłosowała 3 do 1 za organizacją konkursu, na którego organizację miasto przeznaczy 2,5 miliona dolarów licząc na zyski z reklam. Wszystko odbyło sie w obecności Pauli Shugart szefowej Organizacji Miss Universe i panującej Miss Gabrieli Isler. Większość zgrupowania odbędzie się w hotelu Trump National, a także w hrabstwie Miami - Dade i Miami Beach.

Panująca Miss Universe Gabriela Isler z Wenezueli nieoficjalnie jest tytułowana Miss Universe 2013/2014. Czy w roku 2015 organizatorzy zdecydują się na dwa finały, aby zachować kontynuację? Musimy czekać na oficjalne pismo. Szkoda, że nieprawdziwe okazały się przechwałki właściciela konkursu Donalda Trumpa, który twierdził, że organizacją zainteresowanych jest wiele państw. Konkurs odbędzie się nie tylko na macierzystej ziemi, ale co ważniejsze w hotelu należącym do Trumpa. Potknięcie takiego giganta przejdzie do historii!

Info - zdjęcia: Global Beauties