poniedziałek, 6 października 2014

Angelika pretenduje do korony Miss Grand'14

Polka Angelika Ogryzek
wśród FAWORYTEK!
ANGELIKA! POWODZENIA!
Dzień: Wtorek. Godzina: 15.00 (polskiego czasu). Miejsce: Bangkok, Tajlandia. 85 kandydatek do tytułu Miss Grand International 2014 rozpocznie swój ostatni najważniejszy etap po kilkutygodniowym zgrupowaniu, walkę o koronę, a wśród nich Polka - Angelika Ogryzek.

Konkurs Miss Grand International, jak większość dzisiejszych międzynarodowych wyborów, miał swoje ważne etapy: rozmowy z organizatorami, z jurorami, pre-eliminacje w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych, podczas których jurorzy zdecydowali o finałowej 20 kandydatek. Wszystko wyjaśni się już dziś popołudniu polskiego czasu. Czy Polka odniesie sukces? Wysoki poziom urody konkurentek, a Angelika jest wśród nich i ma spore szanse nawet na główny tytuł. Jest faworytką w finałowej piątce największego portalu poświęconemu wyborom - Global Beauties, a także szefów największego forum o tej tematyce - Missosology. Przedstawiciele obu mediów są na miejscu, więc oceniają dziewczyny nie na podstawie zdjęć, ale na żywo! Poznaj Faworytki Globmiss!

Faworytki Globmiss
   
/ 1. Tajlandia / 2. Rosja / 3. Portoryko /

 
/ 4. Boliwia / 5. Polska / 

 
/ 6. Sudan Południowy / 7. Kolumbia /

Nam nie pozostaje nic innego jak trzymać mocno kciuki za Angelikę! Galerię z jej udziałem podczas zgrupowania znajdziecie oczywiście na naszym Facebook Globmiss

Musimy też dodać, że zgrupowanie konkursu, jak i pre-eliminacje zrobiły na nas duże wrażenie, pomimo, że to dopiero druga edycja. Organizatorzy ładnie skopiowali niedobywający się w tym roku konkurs Miss Universe. Szkoda, że nie ma póki co własnych pomysłów, ale lepiej śledzić najlepszych, niż chałturzyć. Zobaczymy jeszcze jak będzie z sama galą finałową. Transmisję z wyborów będziecie mogli zobaczyć na żywo w internecie: |link 1| link 2|.