czwartek, 30 października 2014

Polski jazz na konkurs Miss World 2014

Na tytuł Miss World nie tylko składa się piękna sylwetka i twarz. Potrzeba czegoś więcej. Podczas kilkutygodniowego zgrupowania finalistki są poddawane ocenie jurorów w różnych konkurencjach, m.in: za działalność charytatywną, sportowe możliwości, a także talent.

Wie o tym Ada Sztajerowska Miss Polski 2013, która już 18 listopada wyleci z Modlina prosto do Londynu, gdzie 14 grudnia odbędzie się wielki finał tego najważniejszego konkursu jakim jest Miss World. Pod okiem swoich profesjonalnych opiekunów Ada przygotowuje się intensywnie do tego wydarzenia o czym na bieżąco informujemy. 

Aktualnie Ada pracuje nad swoją prezentacją w konkursie talentów Miss World 2014. Pod czujnym okiem choreograf Agnieszki Cygan (również choreograf konkursu Miss Polski Ziemi Łódzkiej) nasza piękność przygotowuje taniec w stylu jazzowym, który będzie opowieścią o... koronie i byciu Miss!

Ale to nie jedyny taniec Miss Polski. Znając konkurs Miss World wiemy, że popularnym jego elementem jest pokaz: "Tańce Świata". Ada przygotowuje się również do niego. W stroju narodowym będzie "Tańczącym Orłem". Już nie możemy doczekać się obu prezentacji.

 

 

Natomiast w najbliższy poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa, gdzie Ada zaprezentuje suknię wieczorową i strój narodowy, w których wystąpi w Londynie. Na oficjalnej stronie konkursu Miss World pojawiła się również wizytówka naszej Miss przygotowana przez ekipę Małgorzaty Pakuły, regionalnej organizatorki z Łodzi, opiekunki Ady. 

Ada prezentuje się świetnie. Jeszcze ciekawiej zapowiada się filmik na konkurs Beauty with a Purpose, czyli Piękno w Szczytnym Celu, gdzie Ada opowiada o swojej działalności charytatywnej jako Miss. Ale na jego oficjalną prezentacje musimy jeszcze chwilę poczekać.

Wizytówka Ady na Miss World 2014

zdjęcia: Małgorzata Pakuła / Globmiss
video: Official Miss World