wtorek, 21 października 2014

Kolejna dawka informacji od Patrycji Dorywalskiej Miss Poland Earth'14

Patrycja Dorywalska na bieżąco dzieli się z naszymi Czytelnikami informacjami o swoich przygotowaniach do konkursu Miss Earth 2014. Zaprezentowaliśmy już prezenty, które przygotowała dla koleżanek i przymiarkę sukienek z firmy Desperado |link| oraz piękny bursztynowy naszyjnik, który zabierze ze sobą na aukcję charytatywną |link|. Dziś kolejna porcja zdjęć i informacji. 

Od prawie dwóch tygodni Patrycja uczęszcza na lekcje makijażu z niezawodną Mają Dec Polaszek |link|

  

Cały czas pracuje również nad swoim eco-projektem, który jest priorytetem na konkursie Miss Ziemi. W ramach tego projektu Patrycja spotkała m.in. kilka razy dzieci na kursach językowych w szkole ADJ w Lesznie, gdzie rozmawiała z nimi o ekologii i uczyła je podstawowych słówek związanych z tą tematyką w języku angielskim, takich jak woda, powietrze, rośliny, zwierzęta. Zobaczcie, jak wyglądają lekcje z tak piękną panią nauczycielką. 

 

  

Przyloty na Filipiny kandydatek do korony Miss Earth 2014 zaplanowane są pomiędzy 6, a 9 listopada. Patrycja Dorywalska wyleci z lotniska w Poznaniu z przesiadką w Hong Kongu. Jak nam zdradziła, powoli zaczyna się denerwować, bo taki konkurs to prawdziwe wyzwanie, przygotowań jest mnóstwo, a dodatkowo nasza Miss godzi swoje nowe obowiązki ze studiami. 

W najbliższym czasie czekają ją przymiarki sukni wieczorowej i stroju narodowego, które zaprezentuje w czasie finałowej gali. Relację oczywiście przedstawimy na Globmiss.

zdjęcia: Patrycja Dorywalska / Globmiss