poniedziałek, 13 października 2014

Make up? Miss Polski jest na NIE

Już 20 listopada najpiękniejsze kobiety z blisko 130 państw i regionów świata rozpoczną najważniejsze zgrupowanie na jakim może być królowa piękności, zgrupowanie Miss World 2014. Przez trzy tygodnie wezmą one udział w wielu zajęciach, przede wszystkim mini konkursach, za które będą zdobywać punkty liczone do finału, ale nie zabraknie sesji zdjęciowych, ćwiczenie układów choreograficznych do gali, oraz autoprezentacji. Finał 14 grudnia w Londynie. A wśród tych wszystkich piękności nie zabraknie Miss Polski 2013 - Ady Sztajerowskiej. 

Jak poinformowała nas Nowa Scena, organizator polskiego konkursu, Ada codziennie przygotowuje się do wyjazdu. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kompletuje garderobę, a także wzbogaca port folio zdjęciowe. Uczestniczki wezmą udział w pokazie mody. Jedną z nagród komplementarnych w konkursie jest tytuł Miss World Fashion - Top Model dla najlepszej modelki. I tu niespodzianka. Na najnowszej sesji Ada jest... bez makijażu!


  

"Po grudniowym finale Miss Polski rzadko pokazuję się zupełnie bez makijażu. Jak większość kobiet na co dzień nakładam choćby tusz do rzęs. Najbardziej lubię jednak naturalny wygląd. Myślę, że kobiety prezentują się najsubtelniej właśnie w takim wydaniu. Zdjęcia powstały na potrzeby konkurencji dla modelek w konkursie Miss Świata. W ostatnich latach w świecie mody i konkursach piękności powoli zaczyna promować się naturalność. Bardzo mnie to cieszy i chętnie dołączam do tej inicjatywy." - mówi Ada.

W innym konkursie jaki zostanie rozstrzygnięty w Londynie jest wyzwanie dla projektantów, którego podjęła się Oxana Pastushka, o czym informowaliśmy w sierpniu br. [LINK]. Finałowa cielisto-złota suknia powstaje od wielu tygodni z największą dbałością o szczegóły. W projekcie znajdziemy m.in. elementy kwiatowe, laserowe ażury, a także kamienie Swarovskiego. Oficjalna prezentacja sukni nastąpi na początku listopada w Warszawie. 

A oto mała sesja z przygotowań sukni.

 
 
 

Zdjęcia: Nowa Scena / Malwina Sulima