wtorek, 14 października 2014

Przymiarki i upominki przed Miss Earth 2014 - Globmiss Exclusive

Patrycja Dorywalska intensywnie przygotowuje się do wyjazdu na konkurs Miss Earth 2014, który to odbędzie się już po raz 14. Czy pójdzie w ślady polskich poprzedniczek i awansuje do finału? Na to musimy poczekać do listopada.

Tegoroczna reprezentantka Polski pochwaliła się Globmiss najnowszymi przygotowaniami. Każda z uczestniczek międzynarodowego konkursu powinna przywieźć ze sobą drobne upominki dla swoich konkurentek. Patrycja zabierze ze sobą bransoletki specjalnie przygotowane na tę okazję przez sklep jubilerski Jademi z Leszna. Oczywiście biało-czerwone z małą koroną! Super!


  

Wyjazd na tak ważny konkurs wiąże się również ze skompletowaniem odpowiedniej garderoby. Nie wystarczy przecież zabrać sukni wieczorowej na galę finałową, czy stroju narodowego. Każdego dnia kandydatki biorące udział w zgrupowaniu są oceniane. Patrycja doskonale o tym wie i ostatnio odwiedziła firmę odzieżową Desperado, która zgodziła się pożyczyć jej część strojów na potrzeby konkursu Miss Earth. Które to będą sukienki Patrycja jeszcze nie zdecydowała, ale przysłała nam zdjęcia z przymiarek. 

  

  

Natomiast już w najbliższy piątek Patrycja będzie przymierzać suknię wieczorową i strój narodowy według projektu Renaty Potrzeby z Leszna. Szczegółów szukajcie pod koniec tygodnia na Globmiss.Wywiad z Patrycją o przygotowaniach do ME - linkzdjęcia: Globmiss / Patrycja Dorywalska