wtorek, 28 października 2014

"W Japonii jest wspaniale!" Zdradza nam reprezentantka Polski na Miss International 2014

Żaneta na MI'14
Od dwóch dni Żaneta Płudowska 1 Wicemiss Polonia'12 przebywa w dalekiej Japonii gdzie reprezentuje Polskę na jednym z najpopularniejszych konkursów piękności - MISS INTERNATIONAL! 

"Na miejsce dojechały już wszystkie dziewczyny. Zostałyśmy podzielone na grupy po 10 dziewczyn w każdej. W mojej  jest m.in. moja najlepsza koleżanka - Miss Singapuru, oraz współlokatorka Szwedka. Atmosfera na konkursie Miss International, jego organizacja, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest wspaniale!" - zdradza naszym Czytelnikom Żaneta.

Galeria Żanety ze zgrupowania MI'14
Nasza miss dodaje, że wszyscy są bardzo mili i uprzejmi, zarówno organizatorzy, jak i koleżanki, które nieustannie się nawzajem przytulają, rozmawiają i wspierają. Żaneta dogaduje się doskonale ze wszystkimi. Zaprzyjaźniła się już z kilkoma dziewczynami, ale cieszy się, że to nie ona zasiada w konkursowym jury, bo nie potrafiłaby wybrać tej najpiękniejszej spośród tylu dziewczyn o tak odmiennych typach urody. Dlatego też nie ma swojej faworytki. 

Dziewczyny rozpoczynają swój dzień śniadaniem, które rozpoczyna się od godziny 7.00, później cały dzień aktywności i kolacja o godz. 18.00. Dzisiaj uczestniczki miały lekcje przyrządzania i picia tradycyjnej japońskiej zielonej herbaty oraz japońskich słodyczy. Słodycze okazały się dla naszej Miss za słodkie. W ogóle Żaneta, choć gustuje w kuchni chińskiej, z japońską ma do czynienia po raz pierwszy. Nie stała się jej fanką, ale powoli się przyzwyczaja i cieszy się, że ma okazję spróbować czegoś nowego. Wczoraj dziewczyny miały spotkanie u głównej organizatorki konkursu Miss International, która przyjęła je w swoim domowym salonie olbrzymim tortem. Jutro mają w planach zakupy i zwiedzanie. 

Żaneta czuje się świetnie i wszystkich Fanów serdecznie pozdrawia!

Na naszym profilu FB możecie codziennie oglądać najnowsze 

Poniżej kilka zdjęć jej konkurentek !

 

 

 

Jeśli chcecie podyskutować o tegorocznym zgrupowaniu MI'14 polecamy Forum MissPassion.


zdjęcia: prywatne archiwum Żanety Płudowskiej / Miss International / Missosology / inne źródła