poniedziałek, 17 listopada 2014

Ada w drodze do Londynu

Londyn - stolica Anglii, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonego Królestwa. Stolica mody. Stolica teatrów. Właśnie w tym kosmopolitycznym mieście już w najbliższy czwartek rozpocznie się zgrupowanie najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie - Miss World 2014, w którym weźmie udział około 130 kandydatek. Będzie to już 64. edycja wyborów. Londyn - stolica Miss World.

Dziś na konkurs poleciała polska delegatka Ada Sztajerowska. Zanim samolot oderwał się od płyty lotniska w Modlinie panująca Miss Polski wręczyła dyrektorom Modlina prezent - biało czerwoną bombkę z logo Miss World i jej osobistym autografem. Taką samą zabrała ze sobą na aukcję charytatywną w konkursie Miss Świata. Do wspólnej fotografii pozowali również piloci samolotu! Po rozmowie z nimi Ada przestała bać się latać.


 

 

  

 

 

 

 

 

  

 


  

 

 

Jest nam również niezmiernie miło, że nasza piękność na ten ważny dzień założyła kolczyki, które otrzymała od naszej ekipy na szczęście :) Mamy nadzieję, że dwa serduszka przyniosą Adzie wiele pozytywnych chwil na zgrupowaniu, a także sukcesu podczas finału - 14 grudnia.

Ada po dotarciu do Londynu tak napisala na swoim FP "Już jestem w Londynie! Bardzo dziękuję cudownym ludziom z Lotnisko Warszawa/Modlin za wspaniałe przyjęcie! Przyznam szczerze, ze zawsze czułam strach przed lataniem, ale po dzisiejszej wizycie na lotnisku i po tym co usłyszałam i zobaczyłam na pewno polubię latanie. Skok ze spadochronem był zupełnie innym doświadczeniem i wspaniałą przygodą, ale loty samolotami zawsze budziły we mnie lęk. Teraz się tego lęku pozbyłam.
Ten dzień na pewno już na zawsze pozostanie dla mnie wyjątkowy Jeszcze raz dziękuję KIA Landcar i Panu Michałowi Krzewińskiemu za transport na lotnisko! Jutro czeka mnie dzień pełen wrażeń, bo rozpocznę go od poznawania Londynu. A już we czwartek rozpocznę swoją przygodę z Miss World."

P o l e c a m y  r ó w n i e ż

zdjęcia: Katarzyna Pakuła