poniedziałek, 3 listopada 2014

Cudowna! Ada Sztajerowska w strojach na Miss World 2014!

Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska już 18 listopada wylatuje do Londynu na konkurs Miss World 2014. Będzie 32. Polką uczestniczącą w tych najważniejszych zmaganiach kobiecego piękna. Z tej okazji na dzisiejszej konferencji prasowej w biurowcu Cosmopolitan zostały zaprezentowane kreacje, które ze sobą zabierze. 

Specjalnie dla niej zaprojektowane i wykonane przez niesamowitą projektantkę Oxanę Pastushka. Jesteśmy zachwyceni obiema kreacjami. Śmiało możemy stwierdzić, że dzieje się tak pierwszy raz by stworzone kreacje były lepsze od początkowych naszkicowanych projektów (1, 2). Każdy centymetr jest idealnie dopracowany.  Suknia wieczorowa ozdobiona jest 4200 kryształkami Svarowskiego, a jej wartość po podliczeniu wszystkiego wynosiłaby ok. 20 000 zł. Strój narodowy nawiązuje do naszych symboli narodowych - Godła Polski - Białego Orła, biało-czerwonej flagi i korony z czasów Kazimierza Wielkiego.

Ada weźmie udział we wszystkich mini-konkursach, ale jak sama powiedziała, największe nadzieje wiąże z konkursem Top Model, gdyż od wielu lat z powodzeniem próbuje swoich sił na wybiegach. Po dzisiejszej prezentacji liczymy, że jurorzy docenią również naszą projektantkę Oxanę Pastushka.

MISS 2014 UKORONOWANA PRZEZ MISTERA
Niestety Ada nie będzie mogła osobiście przekazać korony Najpiękniejszej Polki, gdyż termin finałowej gali pokrywa się ze zgrupowaniem Miss World w Londynie, ale poprosiła Najprzystojniejszego Polaka Rafała Maślaka, aby godnie ją zastąpił. Symboliczne przekazanie korony nastąpiło właśnie podczas konferencji (zdjęcia poniżej).

Globmiss zostało oficjalnie zaproszone na konferencję prasową, za co dziękujemy Panu Gerhardowi Parzutka von Lipiński. Na konferencji obok głównych gwiazd Ady i Rafała pojawili się m.in: nasza redaktorka Katarzyna Żebrowska, prowadzący Krzysztof Ibisz i projektantka Oxana Pastushka.

Zdjęcia Rafała znajdziecie w naszej Galerii - LINK

Poniższe zdjęcia są własnością Globmiss


S U K N I A  W I E C Z O R O W A
  

  

  

  

  

  

  

  

  


 

  

 

  

 


S Y M B O L I C Z N E  P R Z E K A Z A N I E  K O R O N Y
 

 

  
  

S T R Ó J   N A R O D O W Y
 


   

  

  

  

  

   


MUZA I MISTRZYNI
czyli Ada Sztajerowska i Oxana Pastushka

zdjęcia: "Globmiss Katarzyna Żebrowska"