piątek, 21 listopada 2014

Medalowa Patrycja na Filipinach ! - relacja 5

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Patrycja Dorywalska reprezentująca Polskę w konkursie Miss Earth 2014 na Filipinach odniosła swój pierwszy sukces! Wierzymy, że nie ostatni. Musimy również dodać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak Patrycja prezentuje się na zgrupowaniu Miss Ziemi.

Sukces Patrycji to zdobycie przez nią brązowego medalu w jednej z najważniejszych konkurencji na konkursie piękności, za występ w stroju kąpielowym! Polkę w tej rywalizacji (w 3 grupie) pokonały tylko dwie miss: Andrea Neu z USA (srebro) i Sasi Sintawee z Tajlandii (złoto). Gratulujemy!

Patrycja brała również udział w konkursie na najlepszy strój wakacyjny. Wygrała Miss USA Andrea Neu, drugie miejsca zajęła Tajka Sasi Sintawee, a trzecie Wenezuelka Maira Alexandra Rodriguez. W konkursie Sukien Wieczorowych grupy 3 wygrała Rosjanka Anastazja Trusowa. Srebro zdobyła Wenezuelka Maira Alexandra Rodriguez , a brąz Miss USA Andrea Neu. Aktualnie w klasyfikacji medalowej Patrycja ma 30 punktów.

 

 

Finał Miss Earth odbędzie się 29 listopada, ale przed naszą Patrycją jeszcze sporo rywalizowania: 23.11 konkurs talentów, 24.11 konkurs za występ w stroju koktajlowym i 26.11 Pokaz Mody!

Większą galerię Patrycji znajdziecie na naszym FanPage'u GALERIA PATRYCJI

zdjęcia ze zgrupowania znajdziecie na oficjalnym FP Miss Earth
swoje zdanie możecie wyrazić na Forum MissPassion lub MissForum
najwięcej zdjęć obejrzycie na Forum Missosology!

zdjęcia: Patrycja Dorywalska
info: Globmiss Dawid Baraniak