sobota, 1 listopada 2014

Miss International 2014 - relacja z Japonii

W Japonii trwa zgrupowanie konkursu Miss International 2014 w którym uczestniczy ponad 70 pięknych kobiet, a wśród nich 1 Wicemiss Polonia 2012 Żaneta Płudowska! Konkurs Miss International należy do grona najbardziej lubianych międzynarodowych wyborów, a do tego ma jedno z lepszych zgrupowań. Finalistki nie siedzą w hotelu czekając na kolejną imprezę promującą sponsora, a zwiedzają Kraj Kwitnącej Wiśni i poznają jego niesamowitą kulturę. 

Nie inaczej jest w tym roku. W ostatnich dniach pretendentki do tego zaszczytnego tytułu odwiedziły miasteczka Edo Kawagoe, Shrine i Higashi-Matsuyama gdzie wysłuchały gry na bębnach. Nie mogło również zabraknąć tradycyjnej japońskiej potrawy, podbijającej polski rynek, sushi. A tuńczyk, który na tę okazję wybrano, jak widać na zdjęciach był gigantyczny. Znalazł się również czas na rozrywkę: halloween i to co kobiety lubią najbardziej - zakupy!

Ale zdjęcia mówią same za siebie!
Zdjęcia Żanety znajdziecie w naszej specjalnej Galerii - LINK

 
 

 

 

 

 

 

Finał już za 10 dni podczas polskiego Dnia Niepodległości. Czy Żaneta dołączy do grona polskich zwyciężczyń tego tytułu? Agnieszki Kotlarskiej (1991), Agnieszki Pachałko (1993) i Małgorzaty Rożnieckiej (2001)? Trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć znajdziecie na oficjalnym FanPage'u Miss International, a o samym zgrupowaniu możecie podyskutować na Forum MissPassion. Zapraszamy!