piątek, 28 listopada 2014

Patrycja na Filipinach - Godziny do Gali Miss Earth 2014 - relacja 7, ostatnia!

Kończy się kilkutygodniowe zgrupowanie konkursu Miss Earth 2014 na Filipinach z udziałem Polki Patrycji Dorywalskiej. Już jutro (sobota) o godzinie 12.00 polskiego czasu (19.00 na Filipinach według strony ME) rozpocznie się transmisja gali finałowej. Czy Polka odniesie sukces i dołączy do nagrodzonych Biało-Czerwonych poprzedniczek? |lista Polek|. O tym przekonamy się dosłownie za kilkanaście godzin. 

PATRYCJO!!! TRZYMAMY KCIUKI !!!

Podczas zgrupowania nie było dnia aby Patrycja nas rozczarowała. Zawsze dobrze przygotowana do występów, elegancka i usmiechnięta. Dzięki temu zdobyła brązowy medal podczas konkurencji w kostiumach kąpielowych swojej grupy. Ale przecież o tym informowaliśmy. 
Łącznie z dzisiejszą poświęciliśmy konkursowi Miss Ziemi siedem relacji |LINKI 1-6| ! Podczas całego tego okresu codziennie mogliście oglądać najnowsze zdjęcia Pati na naszym fanpage'u. Dziś robimy wyjątek i zdjęcia publikujemy tylko na naszej stronie.


  

Patrycjo chcielibyśmy Tobie podziękować za wspaniałe zgrupowanie, które przyniosło nam dużo pozytywnych emocji. Życzymy Ci POŁAMANIA SZPILEK na finale! Jesteśmy z Ciebie dumni. POWODZENIA!

Finał Miss Earth 2014 będziecie mogli obejrzeć na Rappler

Większą galerię Patrycji znajdziecie 
na naszym FanPage'u GALERIA PATRYCJI

zdjęcia ze zgrupowania znajdziecie na oficjalnym FP Miss Earth
swoje zdanie możecie wyrazić na Forum MissPassion lub MissForum
najwięcej zdjęć obejrzycie na Forum Missosology!

info: Globmiss Dawid Baraniak
zdjęcia: Patrycja Dorywalska