środa, 12 listopada 2014

Patrycja na Filipinach - relacja 2 i "Hello Globmiss"

Na Filipinach zgrupowanie konkursu Miss Earth 2014 ruszyło pełną parą. Podczas konferencji prasowej i seminarium o środowisku, 10-11 listopada, przyznano pierwsze medale w różnych konkurencjach. Polskich barw broni Patrycja Dorywalska, top 5 Miss Polonia 2012. Kandydatki podzielono na trzy grypy, Polka jest w tej ostatniej.

Podczas konferencji prasowej przyznano medale, to system nagradzania kandydatek w różnych mini konkursach towarzyszącym finalistkom podczas zgrupowania Miss Ziemi, za które są punktowane. Pierwszą złotą medalistką została gospodyni Jamie Herrell (Filipiny), która została Ulubienicą Prasy. Drugie miejsce zajęła Maira Alexandra Rodriguez z Wenezueli, a trzecie Franceska Toro z Portoryko.

Podczas wizyty w szkole podstawowej w Sampolac wybrano Najlepszą Nauczycielką z grupy 1. Wygrała Miss Amerykańskich Wysp Dziewiczych Esonica Veira, srebro powędrowało do Elba Fahsbender z Peru, a brąz do Sandiswe Bhule z Zimbabwe.


Natomiast podczas seminarium na temat ochrony środowiska finalistki walczyły w kontynentalnych grupach. Złoto powędrowało do Afrykanek, srebro do Europejek, a brąz do Amerykanek.

 

Mamy wielką nadzieję, że na dniach usłyszymy, że jeden z medali zdobyła również nasza Patrycja. Aktualnie piękna Polka przebywa na wyspie Boracay, w kurorcie Ekowioska i jak nam napisała, nie wierzy, że tam jest: "Tyle cudownych kobiet w jednym miejscu. Każda jest zupełnie inna i to jest niesamowite:)!" 

Cieszy pozytywne nastawienie Patrycji do konkursu. Jedną z jej najbliższych dziewczyn stała się Rosjanka Anastazja Trusowa. Jak widać polityka nigdy nie ma wpływu na relacje czysto międzyludzkie. Dziewczyny pozdrawiają również naszych Czytelników króciutkimi filmikami "Hello Globmiss" :) Dziękujemy!

"Hello Globmiss"

"Radość Patrycji"

Większą galerię Patrycji znajdziecie na naszym FanPage'u GALERIA PATRYCJI

A tu kilka unikatowych zdjęć Patrycji

 

  

Większą galerię Patrycji znajdziecie na naszym FanPage'u GALERIA PATRYCJI

zdjęcia ze zgrupowania znajdziecie na oficjalnym FP Miss Earth
swoje zdanie możecie wyrazić na Forum MissPassion lub MissForum
najwięcej zdjęć obejrzycie na Forum Missosology!