piątek, 7 listopada 2014

Patrycja Dorywalska i jej stroje w drodze na Filipiny!

Patrycja Dorywalska odleciała dziś z Poznania na Filipiny. Powód jest Wam doskonale znany. Patrycja reprezentuje nasz kraj w jednym z najpopularniejszych konkursów piękności - Miss Earth. Finał zaplanowano na 29 listopada, a zgrupowanie oficjalnie wystartuje w najbliższy poniedziałek.

Poza wspólnym zwiedzaniem Filipin finalistki zostaną także podzielone na 3 grupy, które będą rywalizować w kilku konkurencjach: Pokaz Mody, Talent, Strój Koktajlowy, Suknia Wieczorowa, Strój Kąpielowy oraz Strój Wakacyjny. Wiemy już, że Patrycja będzie w 3 grupie (30 dziewczyn), co oznacza, że jej rywalizacja w poszczególnych konkursach odbędzie się odpowiednio:


Strój Koktajlowy - 18.11
Strój Kąpielowy - 20.11
Strój Wakacyjny - 21.11
Talent - 23.11
Pokaz Mody - 26.11

Szczegółowy program konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie Miss Earth!A oto jak na lotnisku prezentowała się Patrycja!

  


  
  
 

A oto strój narodowy Patrycji i jedna z sukienek jakie ze sobą zabrała!

 

 

O strojach tak pisze ich projektantka Renata Potrzeba: "Sukienka narodowa o kroju w stylu lat 50tych z haftami "wycinanki łowickie",kontafałdami oraz kieszeniami. Na hafcie przyklejonych zostałookoło 2.000 cyrkoni Swarovski w różnych kolorach .Sukienka wieczorowa : tkanina nić pajęcza z ręcznie naszywaną koronką , naklejanymi półperłami oraz srebrnymi i koniakowymi cyrkoniami Swarovski. Postawiliśmy na klasę, szyk ,elegancję . Poza zaprezentowany mi sukienkami przygotowaliśmy dla Patrycji kilkanaście sukienek na galę, bankiety , konferencje prasowe. Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki." - TRZYMAMY!

zdjęcia: (lotnisko) Globmiss / stroje: Olek Bortel, FB Renaty Potrzeby