poniedziałek, 10 listopada 2014

Patrycja na Filipinach - relacja 1

Patrycja Dorywalska szczęśliwie doleciała na Filipiny gdzie rozpoczęła zgrupowanie konkursu Miss Earth 2014. W ciągu zaledwie dwóch dni pobytu nasza reprezentantka pojawiła się już na wielu zdjęciach. Oby tak dalej. Finał Miss Earth 29 listopada!

Pierwszego dnia Patrycja zajęta była sprawami organizacyjnymi, zaaklimatyzowaniem się i przygotowaniami do konferencji prasowej. Drugi dzień w Manili był długi i intensywny. Finalistki Miss Earth uczestniczyły w konferencji prasowej, a później miały sesję zdjęciową w kostiumach kąpielowych.

Patrycja jest zadowolona ze swojego występu na konferencji. Jak mówi dała z siebie wszystko. Najbardziej zaprzyjaźniła się z Miss Rosji, ale wszystkie dziewczyny są miłe i pomocne. Jej współlokatorka z Tajlandii dojechała na miejsce. Dziewczyny polubiły się i pomagają sobie wzajemnie. Bardzo dobrze odebrała także aktualną Miss Earth 2013 z Wenezueli. 

  
Więcej zdjęć Patrycji ze zgrupowania znajdziecie w naszej GALERII

Według Patrycji kandydatki,oprócz tego, że są bardzo miłe, są również piękne i zadbane. Patrycja mówi, że poziom jest wysoki i na razie nie podejmuje się oceny swoich szans. Chwyta po prostu każdy dzień i stara się najlepiej, jak potrafi.


Zdjęcia ze zgrupowania możecie śledzić m.in. na:

zdjęcia: Patrycja Dorywalska