poniedziałek, 3 listopada 2014

Rafal Maslak - Mister Poland International'14

Już 15 listopada do Korei odleci aktualny Mister Polski Rafał Maślak by reprezentować nasz kraj w jednym z najpopularniejszych konkursów dla mężczyzn - Mister International 2014! Czy Rafał będzie pierwszym Polakiem, który zdobędzie międzynarodowy tytuł? Naszym zdaniem jest na to spora szansa! Finał Mister International 2014 ZOSTAŁ PRZENIESIONY z 29 listopada na 14 LUTEGO!

Podczas konferencji  prasowej, która odbyła się dzisiaj w budynku Cosmopolitan w Warszawie, zorganizowanej przez organizatorów Miss Polski, Rafał Maślak zaprezentował stroje w których wystąpi na wyborach Mister International. Klasyczny garnitur z muszką i strój góralski. 

Rafał zdradził Globmiss, że na konkursie zamierza przede wszystkim dobrze się bawić i reprezentować Biało-Czerwonych, a w rywalizacji talentów zamierza wykorzystać swoje umiejętności z programu Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami. Rafał podkreślił również, że wciąż jest tym samym chłopakiem pochodzącym z wioski liczącej 300 mieszkańców i woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Nas to cieszy! Życzymy powodzenia!

Na poniższych zdjęciach Rafał Maślak Mister Poland International 2014 podczas konferencji sam, z Adą Sztajerowską Miss Polski 2013 i Miss Poland World 2014, oraz Krzysztofem Ibiszem. 

Wszystkie zdjęcia są własnością - Globmiss


  
  
  


   

 

 

  

  

  

 

 

 

 


 

 

  

 

zdjęcia: "Globmiss Katarzyna Żebrowska"