piątek, 28 listopada 2014

Wybory Miss Supranational 2014 w Polsce - relacja 1

Od ponad tygodnia krajobrazy naszego pięknego kraju podziwiają kandydatki konkursu Miss Supranational 2014, którego finał odbędzie się już za tydzień - 5 grudnia w Krynicy Zdrój. Wybory Miss Supranational należą do najmłodszych tego typu imprez na świecie (od 2009), a już zaliczane są do grona tych najpopularniejszych. Wszystko przez bardzo dobrą produkcję finałową, za którą odpowiedzialna jest polska firma Nowa Scena. W przyszły piątek koronę otrzyma jedna z 73 finalistek. Polskę reprezentuje Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska.

Wszystko zaczęło się 19 listopada gdy do Białki Tatrzańskiej przybyły pierwsze pretendentki. W Hotelu Bania czekało na nie sporo relaksujących atrakcji m.in w spa, pierwsze sesje fotograficzne, ognisko, a nawet dyskoteka.

 

 

 


Kolejnym etapem był pobyt w polskiej stolicy gór - Zakopanem. Sesja w strojach kąpielowych w Hotelu Mercure Kasprowy, zakupy z obowiązkową wizytą na Krupówkach, ale dla wielu największą atrakcją był... śnieg. Niektóre kandydatki miały okazję zobaczyć go i dotknąć po raz pierwszy w życiu! Na trasie zgrupowania nie mogło zabraknąć Krakowa. Tam dziewczyny odwiedziły Muzeum Lotnictwa, krakowskie Sukiennice i Rynek. Miały również okazję podziwiać uroki najpiękniejszej kopalni soli na świecie w Wieliczce.

 

 

 

 

Od kilku dni kandydatki Miss Supranational 2014 razem z finalistkami Miss Polski 2014 przebywają w Łodzi gdzie przygotowują się do wielkiego pokazu mody Ptak Fashion Show, który odbędzie się w międzynarodowym centrum wystawienniczo-handlowym Ptak Expo pod Łodzią. Podczas pokazu zostanie wybrana Miss Fashion World. Z tej okazji odbyły się dwie konferencje prasowe w Warszawie i Łodzi. Pokaz odbędzie się w sobotę 29 listopada i zapowiada się na duże wydarzenie modowe w Polsce.Galerię polskiej reprezentantki Kasi Krzeszowskiej znajdziecie na naszym fanpage'u |LINK|

Najwięcej informacji o zgrupowaniu Miss Supranational znajduje się na Global Beauties, patrona medialnego konkursu i na oficjalnym profilu FB - Miss Supranational. Transmisje z finału będzie można obejrzeć 5 grudnia w Telewizji Polsat.

info: Globmiss Dawid Baraniak
zdjęcia: Miss Supranational | Global Beauties (Leonardo Rodrigues) | Tomasz Mosionek |