sobota, 13 grudnia 2014

To ten moment w roku! Gala Miss World 2014!

Są takie konkursy piękności na których wyniki czekają z niecierpliwością wszyscy fani na całym świecie. Z całą pewnością do tych konkursów należy najstarszy i najbardziej prestiżowy - Miss World. I właśnie nadszedł ten moment w roku. W niedzielę około godziny 17.50 Julia Morley ogłosi całemu światu, która ze 121 kandydatek została 64. zdobywczynią upragnionej korony!

Ada! Trzymamy kciuki!

Polska reprezentantka Ada Sztajerowska od samego początku zgrupowania świetnie sobie radzi, ale musimy przyznać, że w tym roku konkurencja jest bardzo mocna. Na sukces w Miss Świata składa się wiele czynników, oceniane jest całe zgrupowanie. Czy jurorzy docenią piękną Polkę? 

Ada! Trzymamy kciuki za Twój sukces! I już dziękujemy Ci za pozytywne emocje. Z tego co mogliśmy obserwować nasza Miss zawsze prezentowała się doskonale.

Finał Miss World odbędzie się w niedzielę. Niestety telewizja Polsat, patron konkursu Miss Polski, nie będzie transmitować finału wyborów. Galę możecie jednak obejrzeć w internecie na oficjalnym kanale Miss World - You Tube |LINK|. 

Komu koronę przekaże Megan Young Miss World 2013? Początek finału o 15.30 polskiego czasu.

Wyniki Miss World znajdziecie najpierw na naszym FanPage'u! A tu Faworytki Globmiss .

Większą galerię Ady znajdziecie na naszym FanPage'u GALERIA ADY

zdjęcia ze zgrupowania znajdziecie na oficjalnej stronie Miss World i FP Miss World
swoje zdanie możecie wyrazić na Forum MissPassion lub MissForum

info: Globmiss Dawid Baraniak
źródło: MWO
zdjęcia: Miss World, Ada Sztajerowska