niedziela, 28 czerwca 2015

Miss Polski Nastolatek 2015 ma 15 lat !

I stało się! Od piątku, 27 czerwca, panuje nam nowa królowa piękności w kategorii nastolatek. W Amfiteatrze w Kozienicach odbył się finał wyborów Miss Polski Nastolatek 2015 z udziałem 24 kandydatek z całej Polski w wieku 14-17 lat. Jurorzy za najpiękniejszą uznali Maję Sieroń, prześliczną 14-latkę z łódzkiej "fabryki" miss!

Tak, tak! Dosłownie kilka tygodni wcześniej Maja zajęła drugie miejsce w wyborach Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej, podczas wyborów organizowanych przez aktualnie najlepszą organizatorkę w kraju Małgorzatę Pakułę, która w ostatnich latach na castingach do swojego regionalnego konkursu wyłoniła już takie piękności jak Ada Sztajerowska Miss Polski 2013 (Miss Ziemi Łódzkiej 2013), Monika Abramczyk Miss Polski Nastolatek 2013 (Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2013), Ewa Będzia 1 Wicemiss Polski 2012 (Miss Ziemi Łódzkiej 2012), czy Natalia Hyży 3 Wicemiss Polski Nastolatek 2014 (Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2014).

Do tej listy sukcesów dołącza teraz Maja Sieroń Miss Polski Nastolatek 2015 (1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2015), a być może w grudniu podczas finału Miss Polski 2015 dołączą również kolejne, które zakwalifikowały się do ogólnopolskiego konkursu: Aleksandra Adamczyk 1 Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2015, Milena Rokicka 2 Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2015 i Weronika Górecka zielona karta w łódzkim konkursie. Za kilka miesięcy wszystko się rozstrzygnie.

 

Nowa Miss Polski Nastolatek Maja Sieroń ma zaledwie 15 lat i jak piszą organizatorzy regionalni "Maja jest absolwentką szkoły podstawowej nr 173 klasy pływackiej, obecnie uczęszcza do gimnazjum nr 1. Lubi spędzać aktywnie czas latem, pływając na windsurfingu oraz nurkując w morskich głębinach - posiada licencję nurka JOWD SSI. W wakacje też podróżuje z tatą motorem. W porze zimowej czas spędza na stokach na desce snowboardowej. Jest tez członkiem WOPR i posiada patent Młodszego Ratownika Wodnego. Pewnie zastanawiacie się, czemu wcześniej o tym nie powiedzieliśmy? Maja stwierdziła, ze lepiej się tym nie chwalić, bo nikt nie uwierzy, że tak młoda dziewczyna może robić aż tyle rzeczy!"

Wyniki Miss Polski Nastolatek 2015

Miss Polski Nastolatek - Maja Sieroń z Łodzi
1 Wicemiss Polski Nastolatek - Julia Sporek z Gdyni 
2 Wicemiss Polski Nastolatek - Wiktoria Ciochanowska z Łomży 
3 Wicemiss Polski Nastolatek - Aleksandra Horodyska z Opola 
4 Wicemiss Polski Nastolatek - Julia Kucharska z Żyrardowa

info: Dawid Baraniak Globmiss
zdjęcia: Mission Beauty