poniedziałek, 21 września 2015

NIE dla Globmiss, czyli Miss World Poland z zakazem!

OFICJALNY KOMUNIKAT GLOBMISS
Z początkiem września br, rozpoczęliśmy prezentację finalistek konkursu Miss World Poland 2015, którego zwyciężczyni, w grudniu, będzie reprezentować Polskę na najstarszych wyborach - Miss World 2015. Niestety podczas prezentacji drugiej grupy otrzymaliśmy drogą publiczną, na prywatnym koncie jednego z naszych redaktorów, oficjalny zakaz używania logo Miss World, co spowodowało usunięcie przez nas prezentacji. Mieliśmy nadzieję, że wróci ona w innej formie, jednak otrzymaliśmy informację od samych kandydatek, że mają zakaz udzielania wywiadów "dla ich dobra" !

W międzyczasie otrzymaliśmy mnóstwo maili od osób trzecich, ale również organizatorów regionalnych, którzy popierają nasz wysiłek w promowaniu konkursów polskich i światowych nie mając z tego żadnych profitów. Jednak nasza praca została wyrzucona do kosza. Dziwne, że dopiero przy drugiej prezentacji. Zadziałali "doradcy" skupieni wokół MWP? Miejmy nadzieję, że organizator zapewni dziewczynom jeszcze lepszą promocję i zaprezentuje je tak, jak na to zasługują.

Przypomnijmy tylko, że Globmiss istnieje od grudnia 2001 roku i tworzą go pasjonaci, których nie interesują zagrywki między organizatorami. Każdego roku profesjonalnie podchodziliśmy do tematu wyborów, prezentowaliśmy kandydatki zarówno Miss Polonia, jak i Miss Polski. Dziewczyny biorące udział w konkursach chcą przeżyć przygodę życia, mieć pozytywne wspomnienia. Globmiss dba o to by te wspomnienia trwały jak najdłużej. Dziękujemy  więc tym organizatorom, którzy widzą w nas darmową reklamę i promocję za chęć współpracy. Razem działajmy na rzecz konkursów piękności. 

Zapewniamy, że Globmiss, jak zawsze, będzie nadal prezentował pozytywny wizerunek konkursów piękności w Polsce i na świecie i pozytywny wizerunek startujących w nich dziewczyn. W końcu od tego są fani, a Globmiss tworzą zakochani w konkursach od blisko 30 lat pasjonaci...

Z pozdrowieniami Zespół Globmiss