czwartek, 22 października 2015

Miss Grand Intl 2015 - w piątek pre-eliminacje, w niedzielę finał!

Już w najbliższą niedzielę, 25 października, w Bangkoku odbędzie się finał konkursu Miss Grand International 2015 z udziałem Katarzyny Krzeszowskiej, która należy do grona faworytek. Ale już jutro o 9 rano rozpoczną się pre-eliminacje.

Katarzyna Krzeszowska z Krynicy-Zdrój, Miss Polski 2012 i 4 Wicemiss Supranational 2014 już od trzech tygodni przebywa na zgrupowaniu konkursu Miss Grand International 2015 w dalekiej Tajlandii razem z 77 konkurentkami. W trakcie pobytu kandydatki nie tylko przygotowują się do wielkiego finału, ale mają okazję poznać kulturę, historię kraju, jak również lokalną społeczność. Jak mówi nasza piękność: „Jest męcząco, ale cudownie. Nie chcę wracać”.

Kandydatki do korony Miss Grand International 2015 opuszczają hotel w godzinach porannych, a wracają późnym wieczorem. Pomimo wielogodzinnych prób, spotkań, poznawania kraju trzeba być zawsze piękną, uśmiechniętą i nie okazywać zmęczenia. Konkurencja jest zbyt duża, a szanse na sukces wyrównane. Taka jest cena udziału w międzynarodowym konkursie. Wiele konkurentek a miejsc w top tylko 20. Jak już wspomnieliśmy już jutro, tj. w piątek odbędą się pre-eliminacje w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych, a w niedzielę finał. Kasia już należy do grona faworytek, a w piątek, o czym jesteśmy przekonani tylko potwierdzi swoją klasę i urodę na tle innych finalistek. 
  
  

Według portalu Global Beauties główną faworytką do korony jest Miss Indii, a Kasia ma szansę na top 20, my liczymy na dużo więcej! Trzymajmy jutro i w niedzielę kciuki za sukces Kasi!

Obejrzyj pre-eliminacje na LivestreamGrand

info: Globmiss Dawid Baraniak
zdjęcia: Katarzyna Krzeszowska