piątek, 16 października 2015

Starcie Gigantów

W grudniu czeka nas istne starcie gigantów ! Po raz pierwszy w ciągu jednego miesiąca zostaną wybrane cztery najpiękniejsze kobiety podczas czterech międzynarodowych finałów czterech bardzo popularnych konkursów piękności - Miss World, Miss Universe, Miss Earth i Miss Supranational. Fani nie nadążą chyba z dokładnym obserwowaniem zgrupowań, które w dużej części będą pokrywać się czasowo ze sobą.

Już w pierwszy weekend odbędą się finały dwóch popularnych konkursów: 4 grudnia Miss Supranational 2015 u nas w Polsce, a dokładniej w Krynicy Zdrój z udziałem Miss Polski 2013 Ady Sztajerowskiej, a zaledwie dzień później Miss Earth 2015 w Wiedniu z udziałem Magdaleny Ho Miss Earth Poland 2015.

Jednak to dwa tygodnie później dojdzie do zderzenia porównywalnego do Wielkiego Wybuchu. 19 grudnia w Chinach poznamy nową Miss World 2015, a zaledwie dzień później Miss Universe 2015 w USA! Tego jeszcze we wspólnej 64 letniej historii tych konkursów nie było. Kto wygra bój o widza?! 

W konkursie Miss World wezmą udział delegatki z blisko 130 krajów co będzie kolejnym rekordem pośród międzynarodowych konkursów, a w Miss Universe, jeśli nowi organizatorzy z IMG tego nie zmienią, z około 90. W pierwszym Polskę reprezentować będzie Miss WP Marta Pałucka, a w drugim, jak donoszą jaskółki, delegatka z konkursu Miss Polski. Wkrótce mamy poznać jej nazwisko.


Jak w tych konkursach wypadną Polki? Obyśmy na każdym z tych finałów nie raz usłyszeli "Poland!"

Na zdjęciach panujące miss 4 konkursów: Miss World - Rolene Strauss z RPA, Miss Universe - Paulina Vega z Kolumbii, Miss Earth - Jamie Herrel z Filipin , Miss Supranational - Asha Bhat z Indii.

info: Globmiss Dawid Baraniak
zdjęcia: różne źródła internetowe