środa, 11 listopada 2015

Magdalena Ho zanim powalczy na Miss Earth chce pomagać

Miss Earth Poland Magdalena Ho nie jest tylko piękną twarzą z okładek. W swojej działalnmości zanim wyruszy do Austrii na konkurs Miss Earth 2015 chciałaby zwrócić uwagę wszystkich na problemy tych słabszych: dzieci i zwierząt. "W byciu Miss nie jest ważny wyłącznie wygląd, noszenie korony i uśmiech. Najważniejsze jest wnętrze i działania, które są podejmowane. Korona to nie wszystko" - mówi Magda.

Magda była z wizytą u dzieci w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. To nie łatwe będąc zdrowym patrzeć na cierpienie innych, tym bardziej tych często bezbronnych. "Wiele dziewczynek marzy o zostaniu miss, modelką bądź piosenkarką i pomimo iż nie jestem ekspertem we wszystkich tych dziedzinach to chodzi przede wszystkim o to aby uświadomić im, że warto mieć marzenia i że marzenia się spełniają. Jeśli udało mi się poprawić samopoczucie chodź jednemu odwiedzonemu pacjentowi uważam to za wielki sukces. WARTO POMAGAĆ!" - mówi Magda. 

Ale Miss Earth Poland 2015 nie skupia się wyłącznie na problemach dzieci, ale również zwierząt: "Przechadzając się po schronisku serce się kraja na widok smutnych, psich oczu łaknących miłości i ciepłego domu. Niektóre wiele wycierpiały, inne nadal czekają wiernie na właścicieli, którzy zostawili je na pastwe losu. Jednak każdy z nich ma nadzieję na lepszą przyszłość, na właścicieli, którzy je pokochają, zaopiekują się nimi i zapewnią ciepłe schronienie. A jak wiemy, nadzieja umiera ostatnia... Dlatego jeżeli myślicie o kupnie pieska, gorąco zachęcam do tego, aby wybrać się do schroniska i go zaadoptować! Z pewnością odwdzięczy się on bezgraniczną miłością!"- zachęca wszystkich polska delegatka do tytułu Miss Ziemi.

| Korona to nie wszystko |

   

  


My zainspirowani Magdą również zachęcamy do pomocy! Pieski codziennie czekają na spacery | LINK | i na adopcję | LINK |

info: Globmiss Dawid Baraniak / Miss Egzotica
zdjęcia: Miss Egzotica