niedziela, 6 grudnia 2015

Magdalena Bieńkowska z Mikołajek nową Miss Polski!

Nową Miss Polski 2015 została Magdalena Bieńkowska z Mikołajek. Finałowa gala wyborów odbyła się w Krynicy Zdroju, a o koronę najpiękniejszej walczyło 31 kandydatek, wyłonionych w regionalnych wyborach Miss Polski i Miss Polonia. Magdalena Bieńkowska zdobyła w nich tytuł Miss Warmii i Mazur. Koronę przekazała ustępująca Miss Polski Ewa Mielnicka.

Wraz z tytułem Miss otrzymała 50 tys. złotych. Królowa piękności ma 22 lata, studiuje na Uniwersytecie Warszawskim. Jej wzrost to 172 cm wzrostu, a pozostałe wymiary: 86-62-82.

Ogromna scena zbudowana na lodowisku w Krynicy - Zdrój, oprawa muzyczna i świetlna, efekty specjalne oraz bardzo dobrze przygotowana choreografia przez Annę Bubnowską, sprawiły, że było to jeden z najbardziej efektownych show w telewizji. Niedzielną ceremonię wręczenia korony najpiękniejszej Polce obejrzało prawie 2,9 mln widzów. 


Tegoroczny finał miał być jeszcze bardziej wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii miało dojść do połączenia dwóch konkurencyjnych konkursów: Miss Polski i Miss Polonia. Wydarzenie promowano pod nazwą "Korona jest tylko jedna". W ostatniej chwili organizatorzy nie odbywających się od 2013 roku wyborów Miss Polonia wycofali się ze współpracy informując o tym fakcie w sposób dość nieprofesjonalny... na profilu FB. 

 

 

Magdalena Bieńkowska będzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Najprawdopodobniej będzie to konkurs Miss Universe lub Miss International.

Prezentacja Globmiss finalistek Miss Polski 2015 odbyła się na naszym profiu FB, tam również Waszymi głosami wybraliśmy tegoroczną Globmiss Polski.

Werdykt:
Miss - Magdalena Bieńkowska
1 Wice – Marta Redo
2 Wice – Marta Bieniek
3 Wice – Sabina Kontor
4 Wice – Joanna Tlałka

 
| Top 5 | Globmiss Polski 2015 z Ewą Mielnicką |

Miss Widzów Polsatu - Kamila Wenderlich
Miss WP - Aleksandra Olszewska
Globmiss Polski - Angelika Juraszek

info: Globmiss Dawid Baraniak
zdjęcia: Miss Polski / Dorota Tyszka / Grzegorz Pytka