piątek, 23 września 2016

Finał MTQI 2016 z udziałem Asi Jochemczyk!

Już 26 września w chińskim Wenzhou odbędzie się finał konkursu piękności Miss Tourism Queen International 2016. Kilkadziesiąt kandydatek do tytułu spędza czas na przygotowaniach do gali i poznawaniu Chin, gdzie odbywa się zgrupowanie. Wśród nich, jak już informowaliśmy, jest finalistka wyborów Miss Polski 2015 – Joanna Jochemczyk z Chełmu Śląskiego.

Asia wyleciała do Chin z początkiem września, od tamtej pory razem z pozostałymi finalistkami rozpoczęła swoją przygodę z konkursem. W tym czasie kandydatki miały okazję zwiedzić chińską prowincję Wenzhou, wyspę Nanji i górę Yendang. Organizatorzy zabrali je również na plantację herbaty. Podczas tej wycieczki wszystkie kandydatki zaprezentowały się w tradycyjnych chustach na głowie, które noszą pracownice tej uprawy.

Wśród zaplanowanych imprez dodatkowych nie zabrakło pokazu mody w tradycyjnych strojach chińskich, a także konkursu talentów. Nasza reprezentantka zaprezentowała niepowtarzalny talent! Taniec brzucha! Asia przygotowywała się do tego występu przez kilka tygodni przed wyjazdem do Chin. Rezultat tych zmagań poznamy w trakcie finału.

    

Trzymamy mocno kciuki za sukces. Finał już w najbliższy poniedziałek. 

Tymczasem sama Asia przesyła pozdrowienia i buziaki dla naszych Czytelników! Dziękujemy!info: Globmiss Dawid Baraniak
zdjęcia: Joanna Jochemczyk