czwartek, 8 września 2016

Joanna Jochemczyk leci na Miss Tourism Queen Intl.'16

W najbliższą niedzielę Joanna Jochemczyk finalistka konkursu Miss Polski 2015 wylatuje do Chin na wybory Miss Tourism Queen International 2016!

Przed rokiem 25-letnia Joanna Jochemczyk z Chełmu Śląskiego zdobyła tytuł Miss Tychów 2015 i znalazła się w ogólnopolskim finale wyborów Miss Polski 2015 w Krynicy Zdrój. Nie zdobywając tytułu Miss czy Wicemiss Polski mogłaby spodziewać się, że na tym etapie jej przygoda z konkursami zakończy się. Nic bardziej mylnego. To właśnie na śląską piękność postawili organizatorzy konkursu Miss Polski gdy podejmowali decyzję o polskiej delegatce na konkurs Miss Tourism Queen International 2016.

Od ponad miesiąca Asia przygotowywała się intensywnie do wyjazdu, który nastąpi już w najbliższa niedzielę. Nasza reprezentantka leci do chińskiego Wenzhou z Warszawy, przez Moskwę i Szanghaj. 

 

W trakcie wielu godzin przygotowań Asia nie tylko zadbała o jak najlepszą sylwetkę, piękną cerę i włosy, ale również o swoja garderobę. Na główny pokaz podczas finału nasza miss postawiła na stroje projektu Grażyny Gałczyńskiej z Agora Celebration we Wrocławiu. Pani Grażyna przygotowała dla Asi biało – czerwony strój narodowy i dwie suknie wieczorowe.

 

Konkurs Miss Tourism Queen International 2016 odbędzie się w Chinach, a na delegatki z kilkudziesięciu krajów świata, poza przygotowaniami do Gali Finałowej zaplanowanej na 26 września, czekają również atrakcje turystyczne. Dziewczyny zwiedzą m.in. wyspę Nanji i górę Yendang.

Zachęcamy wszystkich do śledzenia profilu Asi na FB |LINK|

Asiu trzymamy kciuki!

Info: Dawid Baraniak
zdjęcia: Krzysztof Dolina, prywatne archiwum Joanny Jochemczyk