Redakcja

Pomysłodawcą i właścicielem strony jest Dawid Baraniak - związany z konkursami piękności od ponad 20 lat, znawca tematu. W grudniu 2001 roku uruchomił pierwszą polską stronę internetową poświęconą konkursom piękności pod nazwą "Najpiękniejsze Kobiety Świata", której nazwa została zmieniona na "Świat Miss - World of Miss". W 2005 roku nastąpiła ponowna zmiana nazwy serwisu na aktualną "Globmiss". Twórca pierwszego, nieistniejącego, tematycznego forum w Polsce. W latach 2002-2004 zarządzający oficjalną stroną konkursu Miss Polonia. W latach 2003-2007 juror w ogólnopolskich półfinałach konkursu Miss Polonia. Pomysłodawca plebiscytu "Alicja" na najlepszą polską delegatkę na międzynarodowych konkursach piękności.

REDAKCJA
UWAGA! Globmiss tworzą TRZY osoby i tylko one mogą powoływać się na naszą stronę! Są to: Dawid Baraniak, Dominik Masny, Katarzyna Żebrowska.

szef serwisu i redaktor naczelny: Dawid Baraniak

redaktorzy ds. wywiadów: Katarzyna Żebrowska, Dawid Baraniak

współpracownicy: Dominik Masny

układ graficzny, aktualizacje, publikacje na stronie: Dawid Baraniak

publikacje na stronie fanowskiej Globmiss FacebookDawid Baraniak, Dominik Masny, Katarzyna Żebrowska

KONTAKT
adres mailowy: Globmiss Kontakt


UWAGA: "Globmiss" jest stroną niekomercyjną, mającą na celu informowanie o wydarzeniach w świecie miss i przybliżenie tematu zainteresowanym w sposób profesjonalny i rzetelny. Zdjęcia na stronie, których właścicielem nie jest "Globmiss", zamieszczane są za zgodą ich autorów lub za podaniem źródła. W przypadku gdy autor zdjęć nie życzy sobie ich publikacji na naszym serwisie prosimy o kontakt mailowy. Napis 'Globmiss' na zdjęciach nie oznacza nabytych do nich praw, a jedynie miejsce ich publikacji.